1. tekma v ligi – nespametna rošada skrojila poraz

Pozdravljeni,

Predprejšnjo sredo smo odigrali svojo prvo uradno tekmo v ligi. Žal se ni končala po naših pričakovanjih, saj smo izgubili z 1:5, čeprav je bil tekmec več kot premagljiv. Pokopala nas je predvsem neučinkovitost, saj smo zadeli kar 8 vratnic/prečk, poleg tega pa imeli še nekaj res 100 % priložnosti. Tudi nasprotnik je po tekmi priznal, da bi moral biti rezultat ravno obraten. Sicer smo povedli 1:0, potem pa do polčasa prejeli nesrečen gol. V drugem polčasu smo si s silo neposrečeno zamenjavo vratarja (namesto Jake-a je šel v gol Uco) sami pljunili mastiča v skledo, saj smo bili kaznovani z dvema (ne preveč) hitrima protinapadoma, ki sta se končala z zadetkoma. Očitno je bilo, da obramba ne funkcionira, zato smo znova postavili na gol Jake-a, toda na žalost je bilo prepozno, tako da smo kljub velikemu pritisku dobili še dva nepotrebna gola.
Upajmo, da smo se iz tega poraza kaj naučili in bo prihodnjič že bolje.

Barve FC DVN smo zastopali: Jake, Rutar, Kerčmar, Miha, Uco, Perica, Marin.